Tworzymy dla Ciebie przyjazne wnętrza

… … … …

Studio Projekt - pracownia projektowa

Firma została założona w 2007 roku w Mińsku Mazowieckim, zajmujemy się projektowaniem architektonicznym oraz wielobranżowym przygotowaniem procesu inwestycyjnego. Współpracujemy z kilkoma projektantami, architektami, konstruktorami i rzeczoznawcami z długoletnią praktyką w projektowaniu, wykonawstwie oraz administracji państwowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom projektowym, a proces przygotowania inwestycji jest dla klienta przyjemnością a nie obowiązkiem.

Wszystkie nasze projekty są przygotowywane w formie dokumentacji elektronicznej i papierowej, dzięki czemu skracamy czas koordynacji międzybranżowej do minimum. 

Dzięki najnowszym programom do projektowania trójwymiarowego (ArchiCAD ,Artlantis ,Autocad), klient na każdym etapie projektu od koncepcji do projektu wykonawczego ma kontrolę nad bryłą budynku i elewacjami. Nasze programy pozwalają na wykonanie spaceru po wirtualnym budynku oraz wstawieniu budynku w otoczenie w którym będzie się znajdował z wybranymi materiałami i kolorami. Takie symulacje wykonujemy do każdego zaprojektowanego przez nas budynku indywidualnego (niezależnie od wielkości i typu obiektu).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładowymi projektami.

1 / 2

Nasza oferta

  • projekty indywidualne domów jednorodzinnych, willi i rezydencji
  • adaptacje projektów typowych
  • przebudowy, rozbudowy, inwentaryzacje, zmiany przeznaczenia budynków
  • projekty i oceny techniczne dla PINB
  • budynki wielorodzinne
  • budynki użyteczności publicznej: handlowe, usługowe, biurowe, sportowe
  • projekty wnętrz komercyjnych oraz prywatnych
  • wizualizacje architektoniczne

W zależności od stopnia skomplikowania projektu i zakresu opracowania, współpracujemy z projektantami branży: konstrukcyjnej, elektrycznej, sanitarnej, kosztorysantami oraz rzeczoznawcami budowlanymi.

Kontakt

Studio Projekt

Mińsk Mazowiecki, ul. Świętokrzyska 46, I piętro

608 15 15 55

biuro@studio-projekt.com

Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00

mgr inż arch. Jacek Bakuła
608.505.345
jacekbakula@studio-projekt.com 

inż. Grzegorz Bakuła
693.086.372
grzegorzbakula@studio-projekt.com    

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.